https://www.facebook.com/Turinpl-104119810971861/?modal=admin_todo_tour

Zapraszam do odwiedzenia moich kont na portalach społecznościowych. 

Zapewniam bezpłatną poradę w doborze systemu inteligentnego domu. Wybierając moje sługi masz pewność że Twoja instalacja będzie serwisowana na bieżąco przez 365 dni w roku.

Os. Wyzwolenia 4/20, 62-700 Turek

http://www.facebook.com/Turinpl-104119810971861/?modal=admin_todo_tourPrzycisk

http://www.facebook.com/Turinpl-104119810971861/?modal=admin_todo_tourPrzycisk

 

Inteligentny dom


Aby zaspokoić potrzeby swoich klientów zajmuję się montażem systemu inteligentnego domu firmy Grenton . Grenton jest Polskim systemem dzięki czemu mamy pewność najwyższej jakości, a w razie konieczności możemy szybko skontaktować się z działem pomocy technicznej. Niezawodność tych systemów potwierdza coraz większa ich popularność na całym świecie.

 
Słysząc slogan "inteligentny dom" prawdopodobnie wielu z Was ma na myśli dom z filmów science fiction. Tak naprawdę większość z tych rozwiązań jest dostępnych już teraz. Obecnie każdy może mieszkać w domu który "myśli" za nas. Wszystko dzieje się za sprawą specjalnego komputera który jest podpięty do instalacji elektrycznej. To czym taki komputer będzie sterował automatycznie zależy tylko od naszej wyobraźni i budżetu. Pole popisu mamy praktycznie nieograniczone. Zaczynając od prostego włączania i wyłączania oświetlenia, przez podlewanie ogrodu, ogrzewanie domu po zabezpieczenie dobytku przed złodziejami, zalaniem i pożarem. Aby sobie uzmysłowić jak bardzo taki dom może nam ułatwić funkcjonowanie wyobraźmy sobie że przyjeżdżamy z zakupów, brama garażowa zostaje automatycznie otwarta, a alarm rozrojony. Gdy wracamy po zmroku system rozświetli nam drogę do kuchni by bezpiecznie dostarczyć wszystkie torby z zakupami. Gdy jesteśmy szczęśliwymi rodzicami małego dziecka, możemy tak zaprojektować system że gdy nasza pociecha obudzi się w środku nocy, delikatne światło poprowadzi je wprost do naszej sypialni aby się nie bało ciemności. Takich ustawień powszechnie zwanymi scenami można ustalić praktycznie nieograniczoną ilość. Wszystko jest ograniczone naszą wyobraźnią. To jak bardzo nasz system będzie rozbudowany zależy od tego ile urządzeń zostanie do niego podłączonych.

 

Gdy nasze fundusze na etapie budowy domu nie pozwalają zastosować automatycznego sterowania, można za stosunkowo niewielkie pieniądze przygotować budynek pod przyszłe podłączenie systemu. Taki budynek należy wyposażyć w dodatkowe przewody które będą sterować domem. Do nowych budynków polecam system Grenton który można w prosty sposób dowolnie skonfigurować. Działa zarówno w systemie przewodowym jak i bezprzewodowo. Zbudowany jest w taki sposób że bez problemu można go rozbudować w przyszłości o nowe funkcje.
System inteligentnego domu można również zastosować w już istniejących budynkach bez konieczności wykonywania kosztownego remontu. System Grenton zaprojektowany jest w taki sposób aby klienci którzy chcą mieć nowoczesny dom w starszym budownictwie nie mieli problemu z jego adaptacją. Wszystkie moduły są produkowane w wersji przewodowej jak i bezprzewodowej.
 
 
Po więcej informacji odsyłam na stronę producenta  
 

 

https://www.facebook.com/Turinpl-104119810971861/?modal=admin_todo_tour

https://www.facebook.com/Turinpl-104119810971861/?modal=admin_todo_tour

https://www.facebook.com/Turinpl-104119810971861/?modal=admin_todo_tour